ברוכים הבאים לאתר ספורט מרקט!

03-6248650 055-2289113

אליפטיקל מקצועי לשימוש פרטי

11,900

 • אליפטיקל מקצועי לשימוש פרטי

אליפטיקל מקצועי דגם CANADA PRO CROSS 8523

אליפטיקל מקצועי דגם CANADA PRO CROSS 8523  

 

מק"ט: 64da1e612033 קטגוריה:
 • תיאור
 • מידע נוסף

Product Description

 • אליפטיקל מגנטי מקצועי ביותר , בעל פעולת כושר חזקה ,אחידה , יציבה ובריאה .
 • האליפטיקל עובד בתנועה אליפטית נכונה , ארגונומית ובריאה , עם רוחב צעד של 60 ס"מ , לתנועת אימון ארוכה וטובה יותר ועבודה על אזורים שונים בפלג הגוף התחתון.
 • האליפטיקל נושא גלגל תנופה כבד וגדול במיוחד עם התנגדות מגנטית לפעולה סיבובית חלקה ורציפה.
 • גוף המכשיר מאסיבי וכבד ביותר, בעל שילדת ברזל עבה ועמידה במיוחד לאורך שנים , עם יציבות אבסולוטית לעבודה נוחה.מסילות הפדלים של המכשיר עשויות ברזל למקסימום עמידות , רגליות המכשיר גדולות במיוחד לעבודה נוחה , עם תחתית מונעת החלקה.אינו צריך חיבור חשמל אלא נטען מפעולת המשתמש.
 • בנוסף למדי הדופק בידיות למכשיר מצורפת רצועת דופק איכותית אל חוטית המחוברת אל צג המכשיר.
 • למכשיר 16 רמות קושי שונות המוחלפות חשמלית דרך צג המכשיר.
 • למכשיר צג נגיעה LCD איכותי , המכיל את כל הכפתורים על המסך, בלי כפתורים נוספים על המכשיר!לצג אפשרות לחיבור MP3 וכמו כן חיבור לאוזניות עם שליטה על ווליום.
 • תוכנת המכשיר חדשנית וחכמה ביותר עם אפשרות התאמת עבודה עד ל4 משתמשים בו זמנית!ליצירת משתמש התוכנה צריכה נתונים כמו גיל גובה ומשקל , וכך מתאימה את התוכניות השונות ספציפית למשתמש.
 • למכשיר מצורף מתקן לבקבוק.
 • למכשיר רגליות פילוס וגלגלים אחוריים להזזה קלה.

אליפטיקל מקצועי וחווית הכושר האישית שלי

המאמר הבא מופנה לכל חובבי הספורט: על מכשיר אליפטי- המכונה גם אליפטיקל  או קרוס טריינר -– בטח שמעתם. אבל כמה מכם באמת מתאמנים עליו בעת הפעילות האירובית ולא על הליכון? הליכון ידוע כפופולארי הרבה יותר, לפחות בחדרי כושר. הפעם אגלה לכם כמה דברים שאולי לא ידעתם על מכשיר אליפטי וגם אשתף אתכם בחוויה האישית שלי לאחר אימונים רבים עליו. בואו נרוץ על זה!

המאפיינים של מכשיר אליפטי

מכשיר אליפטי הוא מכשיר אירובי המאפשר לדמות תנועת ריצה אחד לאחד באמצעות ריצה על מסלול אליפטי. התנועה הזו מאפשרת יותר תנועה בברכיים ובמפרקי האגן ולכן היא דומה מאוד לריצה. המכשיר מצויד במנוע חשמלי או דינמו ומורכב ממספר חלקים : דוושות רגליים שטוחות המאפשרות מדרך מלא של כף הרגל ; מוטות ידיים אשר מחוברות לתנועת הדוושות; צג בקרה עם מעקב אחר דופק, זמן מהירות וכן מספר סוגים של תכניות אימון. מחירו של אליפטיקל נע בשוק בין 1500 שקלים למכשיר ביתי פשוט ועד 15 אלף שקלים למכשיר מקצועי.

עד לפני כמה חודשים עוד התאמנתי במכון הכושר הקרוב לביתי, אך כאשר עברתי דירה בעקבות החלפת מקום העבודה שלי וגיליתי שאין חדר כושר קרוב בנמצא, החלטתי על רכישת מכשיר אליפטי. אני רכשתי את האליפטיקל של חברת Nordictrack מדגם E4.1 ולהלן מאפייניו: גלגל תנופה מגנטי במשקל 14 ק"ג; תצוגת LCD ברורה; 17 (!) תכניות עבודה, רובן קבועות ו- 20 דרגות קושי שונות. גודלו 150*62 והוא בנוי לשאת עד 150 ק"ג. עלותו של המכשיר הינה 2700 ₪.

על מכשיר אליפטי התנועה זורמת יותר

כאשר עליתי עליו בפעם הראשונה – רק אחריי שקניתי אותו (כי בחדר הכושר משום מה זה לא נראה לי והעדפתי הליכון) – אני חייבת להגיד שזו היתה תנועה מסוג אחר. הרבה יותר רכה, נעימה, זורמת. כאשר מניעים את הרגליים ממש מרגישים שהן מבצעות תנועה מעגלית. בנוסף, אין תחושת לחץ על הברכיים והאגן. מי שרץ יודע, שעם כל חבטה בקרקע מרגישים את עוצמת הלחץ ישירות לברכיים ולכן זה כל כך מורגש להרגיש ריצה מבלי כל החסרונות שלה.

אני העליתי את דרגות הקושי בהדרגה כמקובל . אני ממליצה לכל מי שרוכש את האליפטיקל לשימוש ביתי לחפש באינטרנט המלצות על ריצה מדורגת בפורומים מוסמכים ואפילו להתייעץ עם מאמן אישי. זה חשוב לא רק עבור ההדרגתיות של התהליך אלא גם כדי שלא תזיקו לגוף שלכם על ידי תנועה לא נכונה. כלומר, חשוב גם להקפיד לעשות את התנועה נכון.

לסיכום, החוויה הרבה פחות נוקשה או אם לדייק- הרבה יותר עדינה וזורמת בריצה על מכשיר אליפטי. אני מאוד ממליצה על הדגם שרכשתי – הוא גם קומפקטי מאוד , גם כולל מגוון תוכניות, חזק ולא יקר. אך כמובן ישנו מגוון רחב של דגמים ובעיקר חשוב מאוד לקבל ייעוץ נכון.

משקל 180 kg
מידות 228 × 70 × 200 cm
מחיר הובלה והתקנה

500 ש"ח

אחריות

שנה