ברוכים הבאים לאתר ספורט מרקט!

03-6248650 055-2289113

שולחנות פינג פונג- טרנד ישן מתחדש

מקורו של טניס שולחן החל באנגליה בתור משחק משעשע לשעות הערב, כאשר בראשיתו נבנה באמצעות חפצים ביתיים כמו ספרים, קופסאות טבק וכדומה. עם השנים ועם החיבה למשחק, תעשיית המשחקים החלה לייצר שולחנות פינג פונג והמשחק אף הגיע לאולימפיאדה. רוב השחקנים הטובים ביותר בתחום הם הסינים, אשר מגיעים לשיאים גבוהים ולוקחים את התחרות באופן מאוד רציני. בכדי להיות שחקן טוב חשוב להתאמן באופן אינטנסיבי, מאחר שהאימונים והניסיון הם אלו שישפרו את רמת המשחק ויאפשרו הכרעת המתחרה. מאחר שמדובר במשחק מאוד קצבי שמצריך תשומת לב נכבדת וכמובן המון מאמץ גופני, השחקנים המקצועיים בדרך כלל מתאמנים בחדר הכושר ומשפרים את הכושר הגופני שלהם לפני המשחק. בכדי להשיג מיומנות ולהתחרות באופן מקצועי יש לאמן את פלג הגוף העליון במיוחד וגם את הרגליים, מאחר שבמשחק בכל עת יש צורך בתזוזה.

משחק לשיפור הכושר

שולחן פינג פונג

שולחן פינג פונג

אומנם בדרך כלל שולחנות פינג פונג מתקשרים באופן ישיר לפנאי ולמשחק במהלך יום חופשי בבריכה או בים, אך כמו כל ספורט בעולם, גם את המשחק הזה ניתן לתעל למטרות הרבה יותר רציניות מתחביב. המשחק מתאים לכל המינים ולכל הגילאים, בתנאי שיפגינו כושר ותחרותיות. בכדי ליהנות מהמשחק ויחד עם זאת להפוך אותו לחלק משמעותי מחיי הכושר הגופני, ניתן לרכוש שולחנות פינג פונג ולהציב בבית או בגינה באורך קבע. כשיהיה לכם שולחן כזה בבית, תוכלו לעשות כושר בכל עת ולהגיע לרמת משחק טובה, אפילו עבור האולימפיאדה. אין ספק כי כל אורח שיגיע יהיה נלהב לשחק משחק מלא באדרנלין ועוצמות שלא ניתן למצוא בכל משחק. המשחק יגרום לכם להיות זריזים יותר ולחדד את הקואורדינציה ואת כושר הריכוז.

שולחנות פינג פונג איכותיים

רוחבו של שולחן הוא מטר 525, אורכו הוא 2.74 מטר וגובהו 0.76 מטר, קוטרו של הכדור הוא 40 מ"מ ומשקלו קל מאוד. עבור שולחן מקצועי יש לצרף מחבטים מעץ עם ציפוי גומי, מצד אחד שחור וצד שני אדום. במידה ואתם מעוניינים במשחקי זוגות, תצטרכו לרכוש בנוסף לסטנדרט, 2 מחבטים נוספים. לפני שאתם עושים את הקנייה, וודאו כי אכן מדובר בשולחן מקצועי ואיכותי, חסין מפני תנאי מזג האוויר כמו רטיבות או שמש. חשוב לא להתפשר על שולחן פינג פונג זול, מאחר שהוא בוודאות לא יספק לכם את המשחק בצורה הטובה ביותר. השולחן עלול להיות לא יציב, בעל שיפוע לא תקין וכן עוד לקויות נוספות שלא יאפשרו לכם ליהנות מהמשחק כפי שאתם רוצים. על איכות לא מתפשרים ולכן קונים מהטובים ביותר, אשר מייצרים את השולחנות באמצעות חומרים איכותיים ויוקרתיים, שלבסוף יעניקו לכם שולחן פינג פונג באיכות הטובה ביותר. עם ההתפתחויות שהשולחן עבר ניתן רק לצפות לשולחן עתידי מרשים יותר מהנוכחי, מה שיאפשר אפילו משחק מרהיב יותר.