03-6248650 055-2289113

שולחן הוקי וזמן איכות של המשפחה והחברים

בילוי זמן האיכות של המשפחה ביחד או של הילדים עם החברים שלהם צריך להיות כזה המשלב בין קלילות והנאה לבין שיפור היחסים בין בני המשפחה השונים. אחת הדרכים לבלות זמן איכות ביחד היא משחקים קלילים אבל מושכים, שבהם יכול להשתתף כל אחד מהחברים או בני המשפחה, בהתאם ליכולות שלו. משחקים העשויים להוציא מהכלל חלק מהנוכחים עלולים להשיג את המטרה ההפוכה – התנתקות והתבודדות. משחק הוקי אוויר המתבצע על גבי שולחן הוקי מיוחד המותאם בדיוק לאופי המשחק הוא אחד המשחקים הפופולאריים ביותר כיום ויש בו כל היתרונות האפשריים: הוא קליל, החוקים שלו ברורים, ההשתתפות איננה דורשת ידע או מיומנות גבוהים והעיקר – זה פשוט כיף חיים.

משחק הוקי אוויר – איך משחקים שולחן הוקי

הוקי אוויר הוא משחק שהומצא ככל הנראה בשנות השבעים. בתקופה הזאת הפך משחק ההוקי למוכר ומוערך בקרב שכבות אוכלוסייה שונות במדינות רבות בעולם. התמודדויות בין נבחרות ההוקי הנפלאות של רוסיה, ארה"ב וקנדה הפכו לשם דבר ונצפו על ידי מיליוני אנשים. התוצאה – משחק המדמה את מאבקי האיתנים הללו.
המשחק מתנהל על גבה שולחן הוקי ייחודי. מה שמייחד את שולחנות ההוקי הוא זרמי האוויר הקלילים היוצאים מנקבים שבשלוחן, שמטרתם הקטנת החיכוך בין הדיסקית המשמשת למשחק לבין השולחן. כך התנועה שלה מהירה יותר והמשחק הופך למהנה יותר. בכל משחק משתתפים שני אנשים ומטרתו להבקיע מספר רב יותר של שערים לשער היריב. ואולם ניתן להבקיע שער אך ורק בעזרת הידית הייחודית המזיזה את הדיסקית (שהיא בעצם כדור המשחק) וחובטת בה.

התאמה של שולחן הוקי למשתמשים

משחק הוקי אוויר הוא משחק מהנה בכל עת ובכל גיל. התוצאה – הגיל של המשתתפים במשחק הוא מגוון, החל ממשתתפים צעירים וכלה במשתתפים בוגרים. לפיכך בחירה של שולחן הוקי צריכה להתאים לסוג המשחקים. עבור מבוגרים מומלץ לרכוש שולחן גדול יותר וגבוה יותר שיאפשר להם לשחק ולמצות את ההנאה הרבה ביותר מהמשחק.
עבור ילדים ומשתתפים צעירים מומלץ לבחור שולחנות קטנים יותר המתאימים להם הן מבחינת הגובה והן מבחינת הכוח שיצטרכו להפעיל תוך כדי המשחק. אנשי המקצוע של חברת ספורט מרקט יסייעו לכם להתאים את שולחן ההוקי הרצוי לכם. החברה מספקת שולחנות כאמור במגוון גדלים וגבהים היכולים להתאים לכולם. כאמור, הוקי אוויר הוא אחד המשחקים הנפלאים והמהנים ביותר שניתן להעלות על הדעת. משחק כזה בין אנשים מיומנים יכול לקחת זמן רב, כאשר כל שער מובקע רק אחרי מאבק איתנים בין הצדדים. מהמאבק הזה נהנים גם המשחקים עצמם וגם הצופים במשחק, המפיקים ממנו הנאה מרובה.
חברת ספורט מרקט היא אחת החברות המצליחות בתחום ציוד הספורט ומוצרי הספורט. אנשי המקצוע של החברה יסייעו לכם לבחור את המוצרים ואת הציוד המתאימים ביותר לצרכים שלכם ואשר יגבירו את ההנאה שלכם מהפעילות הספורטיבית. צרו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם בכל שאלה.