03-6248650 055-2289113

ציוד ספורט לשימוש ביתי

ציוד ספורט – בריאות כדרך קבע אצלך בבית

אורח חיים בריא הכרחי בכל תקופה ובכל גיל ורק בעזרתו ניתן להאריך חיים ולהאט את הליך ההזדקנות. בכדי לחיות בריא אין מטה של קסמים, אלא התמדה וכוח רצון שכולל בעיקר ספורט ותפריט מאוזן בתזונה בריאה ונכונה, ללא סוכר מעובד וללא אוכל תעשייתי. ישנם אנשים שלא חובבים את המילה ספורט ולכן נמנעים מלעשות אותו, אך אין זה אומר כי מדובר במילה גסה שקשורה אך ורק לכוח פיזי וצורך בעבודה קשה. בכדי ליהנות מהספורט ולעשות אותו בכיף ולא בכוח, ניתן לאמץ מספר תחביבים המשלבים ספורט ומשחק כגון טניס שולחן, הוקי שולחן, כדורסל ועוד. ציוד ספורט ביתיכך יהיה ניתן ליהנות מהספורט ויחד עם זאת לשרוף את הקלוריות בהוצאת אנרגיה, לחזק את הגוף ואף להוריד במשקל. ספורט מרקט מציעים מגוון של ציוד ספורט מתקדם ומקצועי, שיוכל להיות חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלכם או בתור תחביב מהנה לשעות הפנאי.

ציוד ספורט איכותי ויציב

ציוד ספורט פשוט ולא מקצועי עלול להישחק עם הזמן, לאבד מחוזקו ולהצריך מכם להחליף את חלקיו או את כל המכשיר, לכן מאוד חשוב לרכוש את הציוד מחנות מקצועית שמבטיחה אחריות ושירות תיקונים במעבדה מקצועית המתמחה בתיקון המוצרים השונים. כמו כן, כל עוד מדובר במוצרים איכותיים ברמה עולמית, אין ספק כי המוצר יהיה יציב ובטוח לשימוש לאורך השנים. בין המכשירים המוצעים בחנות ניתן למצוא מכשירי כוח, טרמפולינות, שולחנות משחק ביתיים ומקצועיים, מכשירי אירובי, כדורסל, שקי אגרוף, כדורגל ועוד. עבור כל אדם שאוהב ספורט ונושם אותו כל חייו, להיכנס לחנות ספורט זו חוויה שאין כמותה, אשר מעצימה את האדרנלין ומעניקה כוחות לכל פעילות ספורטיבית אפשרית.

מתיחות לפני ואחרי

ברכישת ציוד ספורט מקצועי עליכם לשים לב כי הוא אכן מקצועי ולא מדובר בציוד פשוט שנמכר אך ורק לצרכים ביתיים. הציוד צריך להיות חזק, יציב ועמיד, כך שתוכלו להתאמן בו לאורך זמן ברצף והוא עדיין יעשה את עבודתו נאמנה. בכדי לאחסן את הציוד, תצטרכו מקום, מאחר שמכשירים מקצועיים אינם מתקפלים, אלא נמצאים באופן קבוע במקום בו החלטתם לאכלס אותם. לפני השימוש במכשירים ההמלצה היא להתייעץ עם אנשי המקצוע של ספורט מרקט, בכדי להבין היטב את השימוש בכל מכשיר לפני הפעלתו, כך שלא תעשו נזק למכשיר או נזק לעצמכם. לפני כל פעילות ספורטיבית יש לעשות חימום של מספר דקות, למתוח את כל שרירי הגוף ולהכין אותם היטב לפעילות. במהלך הפעילות חשוב לשמור על הכללים, לשבת או לעמוד ביציבות ולהתאמן בהתאם ליכולות שלכם ולא מעבר. בסיום הפעילות הגופנית חשוב לעשות מתיחות לשרירים בכדי לא להיתפס לאחר מכן וכמובן לשתות כמה שיותר מים, בכדי להחזיר אל הגוף את האנרגיה שאיבדתם. צוות ספורט מרקט ישמח להדריך אתכם לאחר קניית המוצר ולהעניק לכם את הטיפים להצלחה.