ברוכים הבאים לאתר ספורט מרקט!

03-6248650 055-2289113

ציוד ספורט מקצועי

מכשירי כושר מיד שנייה

כמה דברים שחשוב לדעת בטרם רכישת מכשירי כושר יד שנייה

יש מי שמתאמנים בחדר הכושר ויש כאלה שיעדיפו להתאמן בבית. האחרונים יודעים שאם רוצים להשקיע, כדאי מאוד לפתוח בבית מיני חדר כושר. השקעה והתמדה טומנות בחובם לא רק שיבוץ אימונים על בסיס יומי או שבועי בלו"ז אלא גם הקפדה על עבודה נכונה ומסודרת. תרגול נכון לצד גיוון בתרגילים כך שהדגש יהיה על חיזוק קבוצות שריר שונות בהתאם למטרות המתאמן מחייב גם ציוד הולם. ולרוב- הציוד הזה מגוון. זו בדיוק מהות ההשקעה – מנטלית וגופנית. אולי יש מביניכם שקופצים ואומרים- רגע, מה עם השקעה כלכלית? להם נספר שלא חייב להשקיע כל כך הרבה כסף כדי לרכוש מכשירי כושר במצב טוב. כאן בדיוק נכנס לתמונה העניין של מכשירי כושר יד שנייה.

היכן רוכשים מכשירי כושר יד שנייה?

היום יש לא מעט אתרי אינטרנט שמציעים לרכוש מכשירי כושר יד שנייה, הפופולארי ביניהם הוא יד שתיים. לצידו גם win win, הומלס ואף אתר אגורה למסירת חפצים בחינם. באתרים אלה ניתן למצוא כל מכשיר כושר שעולה על הדעת החל מסטפר, מסלול ריצה, אליפטיקל, אופני כושר, ספינינג, מולטי טריינר, משקולות, ספסלי משקולות ועוד.

מכשירי כושר יד שנייה – המחיר זה לא הכל

ישנם מספר דברים שחשוב להקפיד עליהם כאשר ניגשים לרכוש מכשירי כושר יד שנייה. דבר ראשון ולהבדיל ממה שצויין בפתיחה- גם אם המחירים נמוכים, אל תיתנו למחיר לעוור אתכם. כלומר, שהמחיר לא יהיה השיקול המרכזי שלכם על אף שזה מאוד מפתה. אל שתכחו שמדובר כאן בנכס החשוב לכם ביותר- הגוף שלכם, לכן אל תתפשרו על פחות מדי.
חשוב מאוד לתת את הדעת על מצב המכשיר. במכשירים בעלי גלגל תנופה- כגון אליפטיקל, אופני כושר ואופני ספינינג בידקו שהגלגל חזק ויציב בעת תנועה ושהוא מסתובב ללא הפרעה. בכל המכשירים בידקו את מצב הצירים והחיבורים- שהכל יושב במקום ומחובר היטב. מכשירים שעובדים על מנוע חשמלי- כדאי מאוד לרכוש מיד ראשונה עד שנייה, לבדוק את בית המנוע ואת החלקים המקושרים אליו. למשל הצג הדיגיטלי- לבדוק שכל הפונקציות עובדות על ידי כיבוי והדלקה מספר פעמים.
נסו גם לבדוק האם נותרה על המכשיר אחריות ואם כן האם היא עוברת אליכם באופן אוטומטי עם הקנייה. דבר אחרון שכדאי לבדוק הוא הוא עד כמה המכשיר קומפקטי כלומר האם ישנה אופציה לקפל אותו בצורה מלאה או חלקית? כמובן גם בידקו האם ישנן תוספות שונות- חלקים נוספים, כיסוי ועוד. תוכלו לברר זאת על ידי בדיקה אצל היבואנים וחנויות הספורט אשר מוכרות את המכשיר במקור כדי לדעת מה כל הפונקציות והתוספות הכלולות. לסיום אל תשכחו לבחון מספר אופציות ולבדוק איזו מהן מציעה את היחס הכי גבוה בין עלות למצב המכשיר.