03-6248650 055-2289113

חנות ספורט איכותית ומענה איכותי לצרכים

חנות ספורט איכותית ומענה איכותי לצרכים

אחד הדברים הטובים ביותר שאדם יכול לעשות למען עצמו ולמען משפחתו הוא לרכוש מוצרי ספורט שונים לבית, שישמשו אותו ואת בני המשפחה האחרים לשמירת הכושר הגופני ולשיפור שלו. כושר גופני הוא בריאות, וככל שהאפשרות לשמור עליו זמינה יותר, כך גדל הסיכוי שייעשה במכשירי הספורט שימוש מועיל. ספורט מרקט הינה חנות ספורט איכותית המציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מכשירי ספורט ומוצרי ספורט העשויים להתאים לכל בית.

מוצרי ספורט מותאמים לבתים ודירות סטנדרטיים

בניגוד למה שניתן לחשוב, גם בתים ודירות סטנדרטיים לחלוטין יכולים להפוך למקום אידיאלי לאימוני כושר. הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את המכשירים הנכונים למקום, ולהשתמש בהם בצורה מתאימה ונכונה. אנשי המקצוע של ספורט מרקט יסייעו לכם להתאים את המכשירים הנחוצים לכם. הם יסקרו בפניכם את האיכויות של כל מכשיר והשימוש בו בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. חנות ספורט
עם המוצרים המתאימים למרחבים מצומצמים ניתן למנות משקולות למיניהם או מולטי טריינרים. המולטי טריינר הוא למעשה מכשיר יחיד שניתן להשתמש בו לסוגים שונים של אימונים, מעין מיני חדר כושר. יחד עם אימוני משקולות ניתן להפיק ממנו תועלת רבה בפיתוח שרירים, שיפור הגמישות ושיפור הנשימה. אין צורך במרחב גדול והתועלת מול העלות היא פשוט גבוהה.

חנות ספורט ומכשירי ספורט לחללים גדולים.

אבל מלבד מולטי טריינרים מסוגים שונים, מספקת ספורט מרקט גם מגוון רחב של מכשירי ספורט אחרים, שניתן להתאים אותם לחללים גדולים. מדובר בבתים גדולים שבעליהם הפכו את אחד החדרים לחדר כושר וניתן להציב שם את המכשירים כאמור. עם המכשירים הללו ניתן למנות את המוצרים הבאים:
שולחנות משחק – שולחנות פינג פונג ועוד משחקי שולחן מעניינים.
אופני כושר – משמשים לחיזוק שרירי הרגליים ואימון הגוף במאמץ הכרוך ברכיבה, בלא צורך לצאת לשטח ולרכב בחוץ.
מסלולי ריצה אוטומטיים – משמשים לאימוני ריצה. ניתן לכוון את מהירות הריצה, השיפוע ועוד פרמטרים נוספים. כך ניתן לבצע את אימון הריצה המושלם, בתוך כתלי הבית.

ספורט מרקט הינה חנות ספורט המספקת את המכשירים שצוינו לעיל יחד עם עוד מגוון מכשירים המאפשרים אימון כושר יעיל, איכותי ומהנה – בתוך כתלי הבית. לא צריך להתאמן עם אנשים מיוזעים אחרים או על מכשיר שספג זיעה והונחו עליו ראשים אין ספור. המכשירים כאמור איכותיים, כיון שספורט מרקט מייבאת ומשווקת אך ורק מותגים מובילים.
מעבר לאמור לעיל, מספקת ספורט מרקט גם מכשירי כושר וספורט נלווים, הן ללקוחות פרטיים והן למוסדות ובתי ספר. החברה גם מבצעת פרויקטים שונים של הצטיידות של בתי ספר למטרות ספורט, כולל אספקת מוצרים מתאימים על פי דרישה: מתקני סל, מתקני כושר למיניהם ועוד. עם המוצרים כאמור ניתן למנות גם טרמפולינות, מכשירים המסבים הנאה למשתמשים ומשפרים את היכולות הספורטיביות שלהם.
אם גם אתם מעוניינים לרכוש מכשירי ספורט מסוגים שונים לביתכם, ספורט מרקט הוא המקום הנכון בשבילכם. צרו קשר עוד היום ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.